Winter Brawl 2016 Results

Winter Brawl 2016

Το Winter Brawl 2016 ολοκληρώθηκε με επιτυχία αρκετές συμμετοχές και γνωστά ονόματα όπως PG|Filipino Champ, cR|SonicFox, EG|K-Brad, TSC|Sanford Kelly, PG|Coach Steve, BJ Unchained, TA|Moons, RPD|Alex Smith, TSC|IFC Yipes, Julio, BE|KaneBlueRiver, r/SF|Brenttiscool, L.I. Joe, BIFU|Spab Rog. Το Street Fighter V είχε τη τιμητική του αφού σαν καινούργιο παιχνίδι όλοι θέλουνε να δούνε τη έχουνε ανακαλύψει οι παίχτες μέχρι στιγμής. Παρακάτω θα βρείτε τα αποτελέσματα. Top 8 SF5 and UMvC3 archive.

 

Street Fighter 5 — Results

1. LI Joe (Nash)
2. Julio (Ken)
3. TA|Moons (M. Bison)
4. TS|Arturo Sanchez (Dhalsim)
5. PG|Filipino Champ (Dhalsim, Nash)
5. TSC|CD Jr. (Ken)
7. r/SF|Brenttiscool (Ken)
7. 3k (Nash)

9. Henry Cen (M. Bison)
9. Clevie Soul (Rashid)
9. PG|Coach Steve (Birdie)
9. cR|SonicFox (F.A.N.G)
13. Crizzle (Cammy, Nash)
13. EG|K-Brad (Cammy)
13. Shinlad (Cammy)
13. CoinUp|Ludovic (Chun-Li)

17. CJ Showstopper (Nash)
17. Jemin (Nash)
17. BIFU|Spab Rog (Rashid)
17. TSC|Sanford Kelly (Ken)
17. Royal Mist (Birdie)
17. Blazeu25 (Necalli)
17. 412|Diaphone (Rashid)
17. Chris Hu (Karin)

25. TA|Marvisto (Ryu)
25. ANBU|Boom (Cammy)
25. Haitian Sensei (Laura)
25. TFA|OMG Itz Andre (R. Mika)
25. Raoh (Necalli)
25. Danke (Vega)
25. Flashfire (Zangief)
25. Bedtime Buddy (R. Mika)

 

Mortal Kombat X — Results

1. cR|SonicFox (Cassie Cage – Hollywood, Tanya – Kobu Jutsu | more)
2. cR|Dragon (Tanya – Kobu Jutsu)
3. cR|HoneyBee (D’Vorah – Swarm Queen)
4. Noble|Jupiter (Jax – Wrestler)
5. YOMI|Michaelangelo (Quan Chi – Summoner)
5. cR|Biohazard (Ferra/Torr – Ruthless, Lackey)
7. cR|Gunshow (Kung Jin – Shaolin)
7. PG|Coach Steve (Kano – Cybernetic)

9. MTL Jer (Cassie Cage – Hollywood, Sonya – Demolition)
9. TGS|Mr. Aquaman (Kotal Kahn – War God)
9. KevoDaMan (Kung Lao – Tempest)
9. 412|Silvezio (Johnny Cage – A-List, Kung Lao – Tempest)
13. JWE|Compbros. (Cassie Cage – Spec Ops)
13. YOMI|Forever King (Kotal Kahn – War God)
13. SylverRye (Liu Kang – Dragon’s Fire)
13. XxDark (Erron Black – Gunslinger, Tanya – Kobu Jutsu)

 

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 — Results

1. BE|KaneBlueRiver (Hulk, Sentinel, Haggar)
2. PG|Filipino Champ (Magneto, Dr. Doom, Phoenix | more)
3. UA|Noel Brown (Wolverine, Dr. Doom, Phoenix)
4. GoldenBoyNeo (Magneto, Dr. Doom, Phoenix)
5. AA|Prodigy (Magneto, Dr. Doom, Phoenix)
5. Unkn0wn (Wesker, Sentinel, C. Viper | more)
7. Flux (Zero, Vergil, Dante)
7. Wedge (Deadpool, Dante, Strider)

9. PZPoy (Zero, Dr. Doom, Phoenix)
9. MacNeverDrop (Zero, Dante, Vergil)
9. KPB|Cosmos (Morrigan, Dr. Doom, Vergil)
9. Broshadian (Spider-Man, Dante, Vergil)
13. Syntax (Nova, Spencer, Magneto)
13. PersaudKid (Taskmaster, Dr. Doom, Akuma)
13. Demon Hyo (Storm, Dr. Doom, Sentinel)
13. PG|Coach Steve (Nova, Spencer, Dr. Doom)

 

Ultra Street Fighter 4 — Results

1. EG|K-Brad (Cammy)
2. Broshadian (Abel)
3. OCB|AfterDeath (Zangief)
4. r/SF|Brenttiscool (Rufus)
5. Team H8 Salesman (Hakan, Hugo)
5. OG|Bunch (Balrog)
7. BJ Unchained (Cody)
7. Jaren (Decapre)

9. OG|MasterMikee (Rose)
9. A4|TheExeter
9. CoinUp|Ludovic (Chun-Li)
9. BIFU|Spab Rog (El Fuerte)
13. Julio (Yun)
13. OCV|L.E.S.
13. DarkHadou
13. NWM|Scha

Super Smash Bros. 4 — Results

1. Circa|6WX (Sonic, Corrin)
2. ANTi (Zero Suit Samus, Sheik, Corrin, Mario | more)
3. TA|C3PO (Diddy Kong)
4. LoCal|Camalange (Sonic)
5. Sandman (Kirby)
5. LoCal|GWJ (R.O.B., Rosalina)
7. VGBC|Aposl (Yoshi)
7. VGBC|Logic (Olimar, Diddy Kong)

9. HSG|LordXav1er (Link, Lucina)
9. PAG|Otacon (Peach)
9. Eazy (Corrin, Marth, Toon Link)
9. IPG|PapaPun (Ness, Corrin)
13. XFiRE|Tony (Ryu)
13. Ruben Ruiz (Captain Falcon)
13. Terrorshard (Dark Pit)
13. Watzpoppinz (Ness)

 

Killer Instinct — Results

1. UA|Bass (Spinal)
2. NickyNS (Fulgore)
3. GunZ (Jago)
4. ILLusion (Cinder)
5. Dj Eric Darkside (Thunder)
5. PAG|Pink Diamond (Maya)
7. RM|Gfromthestreets (Riptor, Spinal)
7. RM|PHYCOTICA (Sadira)

 

Dead or Alive 5: Last Round — Results

1. XCaliburBladez (Eliot, Helena)
2. RIG|Kwiggle (Kasumi, Christie)
3. cR|SonicFox (Christie, Marie Rose, Phase 4)
4. Jaeger (Rig, Ayane)
5. HSG|LordXav1er (Hitomi)
5. NoctTengu (Nyotengu)
7. UGS|BBoy Dragon (Phase 4)
7. UGS|Sly Bass (Brad)

 

Guilty Gear Xrd SIGN — Results

1. BT|MarlinPie (Zato-1)
2. PAG|LostSoul (Elphelt)
3. DLink|LordKnight (Millia)
4. TA|Marvisto (Ky)
5. Mr. Biscuits (Zato-1)
5. AngryBlack (May)
7. DaiAndOh (Venom)
7. True Shine (Potemkin)

 

Skullgirls — Results

1. cR|SonicFox (Filia, Double, Fukua | others)
2. Cadenza (Parasoul, Filia, Fukua)
3. XGN|McPeanuts (Big Band, Double, Peacock)
4. Backupp (Filia, Ms. Fortune, Eliza)
5. KPB|Zidiane (Cerebella, Fukua | others)
5. Matlok Holmes (Ms. Fortune, Fukua)
7. Crypt Kiddie (Cerebella, Beowulf, Big Band)
7. Natezer (Ms. Fortune, Fukua)

 

Soul Calibur 5 — Results

1. JJJ (Mitsurugi)
2. Sandman (The OG Kirbs) (Viola)
3. Saion (Pyrrha Omega)
4. Linkorz (Siegfried)
5. ANBU|Boom (Yoshimitsu, Pyrrha)
5. HSG|LordXav1er (Hilde)
7. Jinxed4Ev3r (Siegfried, Patroklos)
7. Ninjaguy 446 (Pyrrha)

 

BlazBlue: Chrono Phantasma — Results

1. Flux
2. DotEsports|Danke
3. DLink|LordKnight
4. Darklight

 

Persona 4 Arena Ultimax — Results

1. DLink|LordKnight
2. Dinotail
3. Backupp
4. PGH|Klimax

 

Under Night In-Birth Exe:Late — Results

1. cR|SonicFox
2. Frequency Vibrations
3. Initial J
4. X

 

Tekken Tag Tournament 2 — Results

1. Shadow 20z (Anna, Zafina)
2. Bryan H (Paul, Heihachi)
3. S9|Komanda (Asuka, Jun)
4. Demon 20z (Feng, Unknown | Ogre, Jinpachi)

 

King of Fighters 13 — Results

1. BE|KaneBlueRiver (Hwa, Raiden, Vice | more)
2. DC|LazieFreddy (EX Kyo, EX Iori, Mr. Karate)
3. Sai (K’, Kim, Benimaru)
4. Galley The Pirate (Mature, Kensou, Yuri)

 

 

 

Leave a Comment.